Marcin Gibała i firma PMT Sp. z o.o. dla bliźniaczek Ali i Hani

Dzięki kolejnym kilometrom wybieganym przez Marcina Gibałę w III kwartale roku 2018 oraz Darczyńcy wspierającemu tę inicjatywę, firmie PMT Sp. z o.o. (PMT Sp. z o.o., ul. Tetmajera 79, 31-352 Kraków, www.pmtmedical.pl) na konto Ali i Hani wpłynęły kolejne środki. Dziękujemy serdecznie!
Marcin nie zwalnia tempa, IV kwartał w toku, a następne ciężkie kilometry przed nim – już dziś zapraszamy do kibicowania, niebawem – 17 listopada – Piekło Czantorii – trzymamy kciuki!
W imieniu naszych bliźniaczek dziękujemy firmie PMT Sp. z o.o. oraz Marcinowi Gibale, że podjęli wspólną decyzję o kontynuacji współpracy w roku 2019!

#pmtmedical #pmtkraków #pmtspzoo #marcingibała #auxilium

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More