UWAGA – WAŻNE INFORMACJE

Szanowni Państwo, 
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM robi wszystko, by w obecnej sytuacji sprostać płynnej realizacji potrzeb naszych podopiecznych. 
Ze względów bezpieczeństwa tymczasowo (do odwołania) zawiesiliśmy bezpośrednie spotkania w biurze fundacji, zaprzestaliśmy organizowaniu i planowaniu wydarzeń sportowych, kulturalnych, rozrywkowych.
Nie prowadzimy zbiórek publicznych.
Na tę chwilę prowadzimy jedynie zbiórka 1% podatku – jeśli rozliczacie się Państw z Urzędem Skarbowym zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie 1% naszym podopiecznym. W najbliższym czasie to prawdopodobnie jedyna forma pomocy jaką zrealizujemy, a także jedyna forma wsparcia finansowego jaka wpłynie na subkonta naszych podopiecznych.Dzięki Państwa ofiarności kondycja finansowa fundacji pozwala na stabilną i płynną realizację bieżących potrzeb podopiecznych, na opłacanie z subkont podopiecznych wniosków finansowych kierowanych do fundacji, pomoc w sytuacjach kryzysowych czy wyjątkowych.
Informujemy także, że aktywnie włączamy się w akcje pomocowe dla potrzebujących Szpitali.

Informacja dla opiekunów podopiecznych:
1. Prosimy o wysyłanie wniosków finansowych na adres fundacji – ul. Regis 2, 32-700 Bochnia poprzez Pocztę – listem zwykłym. 
2. Dla bezpieczeństwa prosimy, byście Państwo robili skany wysyłanych do nas dokumentów. 3. Dokumenty będą przez nas odbierane ze skrzynki listowej przy Regis 2 w każdy piątek.
4. Nie gwarantujemy odbioru listów poleconych z Poczty.
5. Prosimy o niewysyłanie dokumentacji niekompletnej, bez koniecznych załączników.
6. W dalszym ciągu obowiązują wszelkie założenia rozliczeń, zgodne z regulaminem obowiązującym w fundacji. 
7. W przypadku wystąpienia pilnej konieczności opłacenia zakupu, przy jednoczesnym stanie zerowym subkonta prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@auxilium-fundacja.org.pl
8. Kontakt mailowy sugerujemy także w przypadku potrzeby sprawdzenia stanu subkonta – maile są sprawdzane codziennie. 
Zdajemy sobie sprawę z tego, że najbliższe tygodnie, a być może nawet miesiące będą szczególnie ciężkie.
Będziemy starali się realizować wszelkie potrzeby na bieżąco.  
Z poważaniem Zarząd fundacji Auxilium 

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More