Uwaga: Rozliczyliśmy rok 2019!

Kochani – mimo, że w tym roku termin złożenia wszystkich obowiązujących OPP sprawozdań jest nieco wydłużony (powodem są utrudnienia związane z COVID-19), rozliczyliśmy się w „starym” terminie do 15 lipca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniami – poniżej linki, gdzie można znaleźć te najważniejsze z nich. Już za kilka dni na naszym FB przedstawimy szczegółowe zestawienia wydatków, pokażemy jakie kwoty zostały przekazane dla naszych podopiecznych, napiszemy co zostało zakupione bądź opłacone za otrzymane od Państwa – naszych Darczyńców kwoty. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi i złożonymi przez nas dokumentami. W przypadku gdybyście Państwo mieli do nas pytania związane z rozliczeniami roku 2019 i pierwszej połowy roku 2020 – zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@auxilium-fundacja.org.pl. Chętnie udzielimy wyjaśnień!

– sprawozdanie merytoryczne za rok 2019 (na stronie www.www.auxilium-fundacja.org.pl, w zakładce „sprawozdania”):- http://www.auxilium-fundacja.org.pl/wp-content/uploads/2020/07/sprawozdanie-merytoryczne-za-2019.pdf

– Sprawozdanie finansowe za rok 2019 (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa, na stronie www.www.auxilium-fundacja.org.pl, w zakładce „sprawozdania”):http://www.auxilium-fundacja.org.pl/wp-content/uploads/2020/07/sprawozdanie-finansowe-za-2019.pdf

– sprawozdania w Ministerstwie Sprawiedliwości – Krajowy Rejestr Sądowy https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df (dostępne po podaniu w wyszukiwarce naszego nr KRS 0000410419)

– sprawozdanie rozliczające zbiórki publiczne – Ministerstwo Cyfryzacji (www.zbiorki.gov.pl – po wprowadzeniu nr zbiórki 2015/316/OR)

– sprawozdanie rozliczające wydatkowanie środków ze zbiórki publicznej – Ministerstwo Cyfryzacji (www.zbiorki.gov.pl – po wprowadzeniu nr zbiórki 2015/316/OR)

– sprawozdanie Organizacji Pożytku Publicznego w Narodowym Instytucie Wolności, ze środków zgromadzonych i wydatkowanych z 1% za rok 2019: https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl (dostępne po podaniu w wyszukiwarce KRS 0000410419)

Dziękujemy Państwu za każdą wpłatę. Obiecaliśmy wydawać pieniądze mądrze i mamy pewność co do tego, że tak się dzieje. Cieszymy się z dobrego wyniku finansowego za rok 2019, ponieważ mimo trudnej sytuacji w związanej z 95% spadkiem darowizn w roku 2020 (sytuacja spowodowana COVID-19) udaje nam się sprawnie realizować prawie wszystkie potrzeby naszych podopiecznych. To wszystko dzięki Państwu i Państwa ubiegłorocznemu wsparciu! Wiemy, że te informacje są może niezbyt ciekawe 🙂, ale transparentność i jawność wydatków jest dla nas priorytetem i chcemy, żebyście Państwo o tym wiedzieli.

Dziękujemy!

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More