Prosimy o 1% dla podopiecznych Fundacji Auxilium

Szanowni Państwo – jak co roku prosimy o wsparcie działań statutowych fundacji Auxilium, kierowanych do naszych podopiecznych. Rok 2020 był rokum trudnym z wielu względów. Szczególnie dopiekła nam pandemia, przez którą wielu naszych przyjaciół miał problemu ze zdrowiem, niektórzy od nas odeszli… To rok, w którym wielu z nas napotkało problemy finansowe, dotknęły nas ograniczenia powodujące konieczność odwołania działań, które na stałe wpisały się do naszego kalendarza. Nie prowadziliśmy zbiórek publicznych, staraliśmy się nie prosić Państwa o wsparcie, wiedząc, że Państwo także mogliście mieć gorszy czas w trakcie pandemii. Jednak tym razem prosimy serdecznie o wasz 1 % podatku za rok 2020. Nie kosztuje to Państwa ani złotówki, te zeznani podatkowe i tak trzeba będzie przygotować i złożyć w Urzędzie. Prosimy byście Państwo przekazali swój 1% naszym podopiecznym, czy to osobom zbierającym go w naszej fundacji, czy też w innych fundacjach. Prosimy o wsparcie naszych podopiecznych, bo mimo pandemii oni dzielni walczyli o sprawność, gdy tylko była taka możliwość uczestniczyli w turnusach rehabilitacyjnych, regularnie ćwiczyli z rehabilitantami, logopedami. Ich walka była w tym szczególnym czasie jeszcze trudniejsza niż zwykle, trudniejsza bo obwarowana nakazami i zakazami związanymi z obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd. Imponuje nam ta walka, determinacja i mamy nadzieję, ze zechcą Państwo ją wspierać i w tym roku! DZIĘKUJEMY za każdą złotówkę!!!

Nasz KRS: 0000410419

Korzystając z Programu PITax.pl przekażecie Państwo nam swój 1%, KRS naszej Fundacji jest w nim wpisany na stałe!

Przekaż 1% naszej organizacji

Sprawozdawczość fundacji za rok 2019:

– Sprawozdanie merytoryczne za rok 2019 (na stronie www.www.auxilium-fundacja.org.pl, w zakładce „sprawozdania”):- http://www.auxilium-fundacja.org.pl/…/sprawozdanie…

– Sprawozdanie finansowe za rok 2019 (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa, na stronie www.www.auxilium-fundacja.org.pl, w zakładce „sprawozdania”):http://www.auxilium-fundacja.org.pl/…/sprawozdanie…

– sprawozdania w Ministerstwie Sprawiedliwości – Krajowy Rejestr Sądowy https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df (dostępne po podaniu w wyszukiwarce naszego nr KRS 0000410419)

– sprawozdanie rozliczające zbiórki publiczne – Ministerstwo Cyfryzacji (www.zbiorki.gov.pl – po wprowadzeniu nr zbiórki 2015/316/OR)

– sprawozdanie rozliczające wydatkowanie środków ze zbiórki publicznej – Ministerstwo Cyfryzacji (www.zbiorki.gov.pl – po wprowadzeniu nr zbiórki 2015/316/OR)

– sprawozdanie Organizacji Pożytku Publicznego w Narodowym Instytucie Wolności, ze środków zgromadzonych i wydatkowanych z 1% za rok 2019: https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl (dostępne po podaniu w wyszukiwarce KRS 0000410419)

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More