ASICS DAY DLA FUNDACJI AUXILIUM – DZIĘKUJMY!

Niedawno Was na stadion do kibicowania sztafecie „ASICS DAY DLA FUNDACJI AUXILIUM”, a dzisiaj już czas na podsumowanie tego, co się wydarzyło, i oczywiście na podziękowania.

Najpiękniej jak potrafimy, dziękujemy wszystkim biegaczom za udział w sztafecie, gratulujemy wyników indywidualnych oraz nowego rekordu Bochni w maratonie (sztafeta).

Z całego serca w imieniu naszych podopiecznych dziękujemy przede wszystkim Marcin Kusiak oraz Creative Bochnia biega teamza pamięć o nas, za organizację tego wydarzenia i zebranie 10.000 zł, które przeznaczymy na rehabilitację naszych podopiecznych. Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć, jesteście ekipą na medal, a nawet na wiele medali!

Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wspierali zawodników w trakcie biegu. Wasz doping uskrzydlił ich i pomógł zdobyć rekord!

Wielkie podziękowania dla Tomasz Stodolny, biegającego reportera , za dokumentację tego wydarzenia – za świetne zdjęcia i film, który koniecznie musicie obejrzeć. https://www.youtube.com/watch?v=aVDFOzYObVM

Dziękujemy także firmom, które udzieliły wsparcia w organizacji biegu dla dzieci, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem:

Activlab

ASICS

Werner Kenkel – producent tektury falistej i opakowań

Pracownia cukiernicza U Dżonego

Dom Ubezpieczeń Kropidłowscy

Cafe Espresso

Restauracja Turystyczna Bochnia

KB Nieruchomości

Restauracja K&W Sąsiedzka

https://rezultat.com.pl/

Mebloteka

Sklep zabawkowy NINO Bochnia

RERUM

Dziękujemy!

#auxilium #bochnia #fundacjaauxilium

 

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More