6 Bieg Mikołajów – Fundacja Auxilium z grupą Bochnia Biega Team

Kochani!

W najbliższą sobotę (4 grudnia) #GangMikołajów z grupy Bochnia Biega Team organizuje wielki finał akcji Mikołajkowej i dostarczy moc prezentów  do osób potrzebujących. Będą to dzieci z Domu Dziecka, podopieczni Domu Pomocy Społecznej i kilka potrzebujących rodzin. Zachęcamy wszystkich mikołajów do udziału w tej szlachetnej akcji.

Nasza fundacja corocznie dokłada swoją cegiełkę, angażując się w przygotowanie paczek w ramach tej akcji. A to nie jest jedyna akcja mikołajkowa w której bierzemy udział. Dzięki Państwa hojności obdarujemy także wszystkich naszych podopiecznych, dzieci w Oddział Dziecięcy Szpital Bochnia, dzieci z Małopolskie Hospicjum dla Dzieci oraz dzieci, które wezmą udział w naszych warsztatach mikołajkowych, o których napiszemy niebawem.

Jak widzicie – nasz fundacyjny Święty Mikołaj ma w najbliższym czasie sporo pracy, którą z przyjemnością wykona, aby wszystkie prezenty  dotarły na czas.  Trzymajcie za niego kciuki!

Autor grafiki: Marcin Siwy

#fundacjaauxilium #auxilium #gangmikołajów#bochnia

Dostępność: Grafika przedstawia biegnącego Świętego Mikołaja, w typowym biało-czerwonym stroju z czarnymi dodatkami, niosącego worek z prezentami.

Wesołych Świąt!

Życzymy Wam radosnych i spokojnych Świąt w gronie Najbliższych, pełnych miłości, radości oraz ciepłej rodzinnej atmosfery. Niech zbliżający się Nowy Rok przyniesie wiele radosnych chwil, realizację planów i spełnienie wszystkich

Read More