Zrzutka dla Kornelki – wesprzyj zbiórkę na najbliższe turnusy rehabilitacyjne

Kochani, nasza Podopieczna Kornelka potrzebuje wsparcia. Kornelka ma 4,5 roku i stwierdzoną ataksję rdzeniowo-móżdżkową i autyzm. Obecnie przechodzi intensywną rehabilitację u logopedów, neurologopedów i fizjoterapeutów. Ważnym elementem jej terapii jest rehabilitacja w Klinice dr. Vitaly Vel w Warszawie. Kornelka zakończyła już pierwszy taki turnus, ale by osiągnąć jakiekolwiek rezultaty, Kornelia będzie potrzebowała kilku takich turnusów.
W tym celu została założona zrzutka https://zrzutka.pl/3ewh6r
Zachęcamy Was do wsparcia zrzutki, w imieniu Kornelki z całego serca dziękujemy za każdą wpłatę, głęboko wierzymy, że dobro powraca. ❤
W dniach 17–18 marca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Bochni organizowany jest kiermasz słodkości dla Kornelki, całkowity dochód z tego kiermaszu przeznaczony zostanie na leczenie Kornelki. Zapraszamy do zgłaszania się chętnych do pieczenia ciast oraz do udziału w kiermaszu! Szczegóły znajdziecie na plakacie.
Dziękujemy za każdą pomoc okazaną Kornelce.❤
Dostępność: Plakat przedstawia zaproszenie na kiermasz słodkości dla Kornelki Dziadowiec. Tło plakatu w górnej części ma kolor szary, schodząc w dół plakatu — stopniowo zmienia się w kolor biały. Treść plakatu zapisana jest czarną czcionką, nazwa kiermaszu zapisana jest ciemnoróżową czcionką, nazwy organizatorów zapisane są ciemnoniebieską czcionką, słowo „Organizator” zapisane jest czerwoną czcionką. W lewym górnym rogu plakatu znajduje się herb Szkoły Podstawowej nr 5 w Bochni. Poniżej nazwy kiermaszu po lewej stronie znajduje się zdjęcie Kornelki Dziadowiec, a po prawej stronie zdjęcie kawałka czekoladowego tortu położonego na białym talerzyku w otoczeniu kilku truskawek. W lewym dolnym rogu plakatu znajduje się grafika z tortem.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More