Zapisy na drugą edycję Charytatywnego 24h Biegu Górskiego!

UWAGA! Otwieramy zapisy na drugą już edycję Charytatywnego 24h Biegu Górskiego w Bochni, który odbędzie się 3/4 września 2022 r.
Przygotowaliśmy dla Was trasę, przy pokonaniu której maksymalnie sześcioosobowe drużyny przez 24 godziny pokonają około 100-200 kilometrową trasę, osiągając w tym czasie nawet 10.000 metrów przewyższenia w terenie.

To bieg w stylu anglosaskim, wymagający doświadczenia w tego typu biegach, trudny technicznie. Kilometrowa pętla w Parku Rodzinnym Uzbornia prowadzi w dół i w górę, w większości po ścieżkach, na których biegaczom nieustannie towarzyszyć będzie piach, błoto, wystające konary drzew, skarpy i uskoki.

W rywalizacji sportowej wygra ta drużyna, która przebiegnie najdłuższy dystans w ciągu 24 godzin. Z racji wymagań i poziomu trudności oraz dystansu, gwarantujemy, że każda startująca drużyna, będzie zwycięzcą.

Zapraszamy do uczestnictwa drużyny biegowe z naszego lokalnego rynku, ale także te z innych regionów. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników na trasie, udział w imprezie będzie mogła wziąć tylko ograniczona liczba drużyn. Uczestnik biegu musi mieć ukończone 18 lat.
W zawodach będzie mogło wziąć udział 18 – 20 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń).

Każda drużyna wspierana będzie przez Darczyńcę, który za każdy pokonany przez drużynę kilometr, przekaże darowiznę na rzecz wsparcia podopiecznych Fundacji Auxillium. O wsparcie zwróciliśmy się do Darczyńców, którzy będą mogli wspierać swoją drużynę w rywalizacji charytatywnej i przekażą darowizny na rzecz Podopiecznych fundacji Auxilium.

Start Biegu: 3 września, godzina 11.00

Limit czasu: 24 godziny
Miejsce startu: Park Rodzinny Uzbornia – Amfiteatr
Cel Biegu: wsparcie Podopiecznych Fundacji Auxilium.

Zapisy: biuro@auxilium-fundacja.org.pl (prosimy o przesłanie nazwy drużyny, imienia i nazwiska kapitana drużyny oraz adresu e-mail i nr kontaktowego). Po zatwierdzeniu przez organizatora, kierownik drużyny otrzyma link do zapisu swoich zawodników.

Czekamy na Wasze zgłoszenia, listy startowe zamknięte zostaną 30 czerwca o północy.

Pytania techniczne i dot. regulaminu biegu prosimy kierować do Marcina Gibały tel. 781192432 oraz Rafała Kłosowskiego tel. 513059024.

Zapraszamy do zapisów!

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Bochnia oraz Powiatu Bocheńskiego.

Patron medialny: Bochnianin.pl

Projekt logo: Patryk Salamon

Dostępność: na białym tle znajduje się okrągłe logo biegu, trzy zielone wzgórza i jasnozielona trasa, na której umieszczono białą sylwetkę biegacza. Niebo nad wzgórzami ma kolor granatowy. Dookoła biegnie napis: 24 H Charytatywny Bieg Górski Bochnia Uzbornia, przedzielony niebiesko czerwonymi sercami.

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More