Dziękujemy za Twój 1%!

Kochani! Dziękujemy Wam za przekazany 1% za rok 2021!

Rozliczyliśmy już wszystkie przesłane przez Urząd Skarbowy pieniądze, które przekazaliście wpisując nasz KRS 0000410419 w Wasze zeznania podatkowe za rok 2021.

Bardzo dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna za wsparcie w postaci 1% oraz za udostępnianie informacji o naszej akcji. Dzięki Wam mogliśmy trafić do większej liczby osób i uczynić naszą akcję skuteczniejszą.
Nasi Podopieczni mają już te środki na swoich subkontach i mogą z nich korzystać, co pomoże w ich leczeniu i rehabilitacji.

Nasza akcja związana ze zbiórką 1% nie ustaje, choć po zmianach prawnych zmienia się w zbiórkę 1,5%. Już niedługo rozpoczniemy kolejny jej etap i jak zawsze prosimy, abyście pamiętali o naszych Podopiecznych rozliczając się za rok 2022.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Dostępność: Na grafice na białym tle widnieje zarys czerwonego serca namalowanego za pomocą pędzla. Wewnątrz serca czerwonym fontem napisano słowo „Dziękujemy za 1%!”. W prawym dolnym rogu umieszczono czerwono-granatowe logo fundacji Auxilium.

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More