Dziękujemy za udział w spotkaniu fundacyjnym z okazji Dnia Kobiet!

Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom, które uczestniczyły w fundacyjnym spotkaniu z okazji Dnia Kobiet! Dziękujemy za Wasze uśmiechy, wspaniałą atmosferę, radosny klimat i dłuuugie rozmowy. To był świetnie spędzony czas, który upłynął w okamgnieniu, na pewno to powtórzymy!

Dostępność: na żółtym tle w prawej części grafiki umieszczone są dwa bukiety bladoróżowych róż umieszczonych w białych kubkach tworzących cyfrę „8”. Po lewej stronie w centralnej części grafiki fontem w kolorze zgaszonego różu napisany jest tekst: „Dziękujemy za udział w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet!”. W dolnej części grafiki na środku umieszczone jest logo fundacji Auxilium w kolorze czerwonym i granatowym.