Zapraszamy na II I Charytatywny Turniej Piłki Halowej Auxilium Futsal Cup

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Charytatywnym Turnieju Piłki Halowej Auxlium Futsal Cup. Wydarzenie odbędzie się w dniach 06-07.05.2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łapczycy.

W turnieju wezmą udział 24 drużyny (każda z nich liczyć będzie maksymalnie 10 osób). Koszt wpisowego wynosi 500 zł za całą drużynę.

To już druga, po ubiegłorocznej, dobrze przyjętej pierwszej edycji turnieju.  Podobnie jak w ubiegłym roku, trzy najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary oraz nagrody od sponsorów. Dodatkowo uhonorowani zostaną: najlepszy bramkarz, najskuteczniejszy strzelec oraz najlepszy zawodnik turnieju.

Na uczestników turnieju oraz kibiców czekają liczne atrakcje – pokazy, prezentacje i koncerty. W trakcie wydarzenia odbędą się także licytacje przedmiotów przekazanych przez Darczyńców, dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz Podopiecznych fundacji Auxilium.

Serdecznie zachęcamy drużyny do zgłaszania się do udziału w turnieju!

Dostępność: Grafika przedstawia nia białym tle zarys postaci piłkarza z kolorze czarnym w trakcie wykonywania kopnięcia piłki nożnej w kolorze biało-czarnym.

 

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More