Podziękowanie dla HDK MotoJadowniki za środki zebrane podczas sprzedaży charytatywnego kalendarza!

11.169,70 zł!!! Dokładnie taka kwota trafiła na nasze fundacyjne konto ze sprzedaży charytatywnego kalendarza przygotowanego przez HDK MotoJadowniki!

W imieniu naszych Podopiecznych bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zakupiły kalendarze. Zebrana kwota zostanie przeznaczenia na leczenie i rehabilitację naszych Podopiecznych.

HDK MotoJadowniki – bardzo, ale to bardzo dziękujemy za Wasze ogrooooomne serca tak otwarte na niesienie pomocy innym! Czujemy wielką wdzięczność za Waszą pomoc i dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć!

Dostępność: Na grafice na rozmytym tle z motywem serc widnieje zarys czerwonego serca namalowanego za pomocą pędzla. Wewnątrz serca granatowym fontem napisano słowo „Dziękujemy!”. Poniżej tego napisu na czarnym tle umieszczono logo Klubu Honorowych Dawców Krwi HDK MotoJadowniki – napisy wykonane są białym fontem, w biały zarys owalu wpisane są: róża wiatrów, biało-czerwona flaga Polski, motocykl, którym kieruje czerwona kropla krwi. W prawym dolnym rogu grafiki umieszczono czerwono-granatowe logo fundacji Auxilium.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka!

DZIEŃ DZIECKA Wszystkim dzieciom życzymy aby uśmiech nigdy nie schodził z Waszych twarzy, a każdy dzień był wspaniałą przygodą! Dostępność: Na zdjęciu widać szóstkę dzieci w kolorowych letnich stronach stojących

Read More

Życzenia z okazji Dnia Matki!

Dzień Matki! Kochanym Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia nieustającego zdrowia, samych pięknych dni, spełnienia nawet najskrytszych marzeń i niegasnącej radości. Wszystkiego najlepszego! Dostępność: Na grafice na beżowo-różowym lekko cieniowanym tle w

Read More