Podsumowanie działań i zestawienie wydatków naszych Podopiecznych w marcu i kwietniu 2023 r.

Drodzy Przyjaciele Fundacji – sporządziliśmy roczne sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie do GUS i sprawozdania z przeprowadzonych zbiórek publicznych oraz rozdysponowania środków pochodzących ze zbiórek publicznych, nadal jesteśmy w czasie przygotowywania sprawozdania merytorycznego za rok 2022, oczekiwania na wyniki konkursów kilku konkursów grantowych, jesteśmy także w trakcie organizowania wydarzeń na rok 2023.

Poniżej zestawiamy dla Was bieżące koszty jakie dzięki Państwa wsparciu udało nam się zrealizować w marcu i kwietniu 2023 r. Na leczenie i rehabilitację naszych podopiecznych przekazaliśmy kwotę 42.000,00 zł.

Poniżej przedstawiamy zestawienie wydatków z podziałem na Podopiecznych – w razie pytań jesteśmy otwarci na rozmowy i bardzo dziękujemy, bo to tylko dzięki Państwa ofiarności udaje nam się realizować te potrzeby. DZIĘKUJEMY!

• Daria i Nadia Juszczyk – rehabilitacja – 1 600,00 zł
  • Jakub Surma – rehabilitacja – 200,00 zł
  • Karolina Czekaj – rehabilitacja – 1 200,00 zł
  • Magdalena Wilk – konsultacje ortopedyczne, rtg, paliwo – 1 486,68 zł
  • Kornelia Dziadowiec – terapia logopedyczna, terapia manualna, paliwo – 1 005,00 zł
  • Dawid Marszałek – leki, paliwo, badanie okulistyczne, wkładki ortopedyczne, rehabilitacja – 1 624,98 zł
  • Tadeusz Tobiasz – terapia logopedyczna, terapia neurologopedyczna, terapia usprawniająca, terapia integracji sensorycznej paliwo, wkładki, usługa stomatologiczna, leki, konsultacja genetyczna, logopedyczna, kardiologiczna, fizjoterapia – 4 482,01 zł
  • Krzysztof Korbecki – łóżko rehabilitacyjne – 3 000,00 zł
  • Filip Kamyczek – terapia neurologopedyczna, artykuły ochrony osobistej, terapia oddechowa, leki – 3 215,01 zł
  • Krzysztof Broszkiewicz – fizjoterapia – 4 600,00 zł
  • Amelia Nycz – leki, terapia logopedyczna, leki, usługi logopedyczne, paliwo, kontrola retencji aparatu – 1309,63 zł
  • Konrad Fryt – konsultacja neurologiczna, ostrzyknięcie, usługi rehabilitacyjne, paliwo – 8 671,00 zł
  • Hanna Nowak – zakup leków – 1 107,93 zł
  • Oliwier Basiński – terapia neurologopedyczna – 1 640,00 zł
  • Oliwia Święch – leki, terapia logopedyczna, wizyta alergologiczna, fizjoterapia, konsultacja ortopedyczna, rtg biodra – 2 423,09 zł
  • Alicja i Hanna Łazarz – rehabilitacja – 440,00 zł
  • Albert Bobowski – zajęcia terapeutyczne – 640,00 zł
  • Oliwia Dzień – paliwo, okulary korekcyjne – 886,22 zł

W dalszym ciągu wydatkujemy też środki na wsparcie uchodźców z Ukrainy (w kwestii zakupu lekarstw i pomocy medycznej).

Dodatkowo przypominamy o prowadzonych zbiórkach:

• Przekaż nam swoje 1,5% – KRS 0000410419 – pamiętaj o nas, rozliczając swój PIT!
  • Zrzutka.pl dla Filipa Tabora – Szczepan Brzeski i jego projekt wsparcia Filipa – zbiórka pod patronatem fundacji Auxilium: https://zrzutka.pl/t4pppc
  • Zrzutka.pl dla Amelki Nycz – Marcin Gibała i Maciej Jermak i ich projekt wsparcia Amelki – zbiórka Fundacji Auxilium: https://zrzutka.pl/nvc5ca
  • Zrzutka dla Magdaleny Wilk: https://zrzutka.pl/wtcdu8 – zbiórka Fundacji Auxilium

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszych Podopiecznych!

Za udzielenie dotacji dziękujemy:

• Gmina Miasto Bochnia – 3 700,00 – III 24 Godzinny Charytatywny Bieg Górski w Bochni
  • Powiat Bocheński – 5 000,00 – III 24 Godzinny Charytatywny Bieg Górski w Bochni
  • Powiat Bocheński – 5 000,00 – Bochnia – miasto czy miasteczko?
  • Powiat Bocheński – 2 000,00 – In Memoriam – ku pamięci Michaliny Pięchowej
  • PFRON – 344 552,00 – Rehabilitacja społeczna w powiecie bocheńskim

Jesteśmy już w trakcie przygotowań do dwóch imprez charytatywnych – przed nami:

• II Turniej Piłki Halowej Auxilium Futsal Cup – 6 maja 2023 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Łapczycy
  • III 24 Godzinny Charytatywny Bieg Górski w Bochni – 2/3 września 2023 w Parku Rodzinnym Uzbornia w Bochni.

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszych Podopiecznych!

Dostępność: Na grafice w centralnej części znajduje się czerwone serce z granatowym obrysem wewnątrz. Powyżej serca umieszczono sześć granatowych promieni odchodzących od tego serca. W górnej części rysunku ponad sercem znajduje się napis „Dziękujemy za wsparcie” w kształcie półkola wykonany granatowym fontem. W dolnej części grafiki znajduje się czerwono-granatowe logo fundacji Auxilium.