II Turniej Piłki Halowej Auxilium Futsal Cup – podziękowanie!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie II Turnieju Piłki Halowej Auxilium Futsal Cup! Przede wszystkim dziękujemy organizatorowi turnieju. Łukaszu – pięknie dziękujemy!!!

Dziękujemy wszystkim drużynom, które od wczesnych godzin porannych walczyły w turnieju o każdą bramkę – lekko nie było.

Dziękujemy naszym nieocenionym wolontariuszom, którzy dzielnie nas wspierali w trakcie całego turnieju! Szkoła Podstawowa w Pogwizdowie – tacy uczniowie to prawdziwy skarb!

Krawczyk Team – gratulujemy kolejnej już wygranej, to powoli staje się tradycją turnieju!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i udział w turnieju – wspólnie pomożemy naszym Podopiecznym w ich codziennej walce o zdrowie i samodzielność!

Dostępność na zdjęciu wykonanym we wnętrzu hali sportowej na tle banerów reklamowych stoją zwycięzcy turnieju wraz z organizatorami wydarzenia. Na szyjach zawodników zwycięskiej drużyny wiszą pamiątkowe medale. Zdjęciu towarzyszy radosna atmosfera, osoby na zdjęciu uśmiechają się patrząc przed siebie.

 

Wesołych Świąt!

Życzymy Wam radosnych i spokojnych Świąt w gronie Najbliższych, pełnych miłości, radości oraz ciepłej rodzinnej atmosfery. Niech zbliżający się Nowy Rok przyniesie wiele radosnych chwil, realizację planów i spełnienie wszystkich

Read More