Projekt „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” w ramach programu EtnoPolska Edycja 2023

Nie zwalniamy tempa w działaniu! Otrzymaliśmy kolejne dofinansowanie – tym razem na trzecią już edycję projektu „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” w ramach programu EtnoPolska Edycja 2023 realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury!
Oznacza to ni mniej, ni więcej, że w wakacje zorganizujemy dla Was kolejny cykl zajęć – warsztatów, wykładów i lekcji muzealnych, które corocznie cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań z Wami!!!
Dostępność: Na grafice na zielonym tle w centralnej części umieszczono zdjęcie fragmentu stroju ludowego – wielokolorowej spódnicy w pasy łowickie wpisanej w kształt rombu. Po lewej stronie rombu białym fontem napisano: EtnoPolska Wyniki naboru.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka!

DZIEŃ DZIECKA Wszystkim dzieciom życzymy aby uśmiech nigdy nie schodził z Waszych twarzy, a każdy dzień był wspaniałą przygodą! Dostępność: Na zdjęciu widać szóstkę dzieci w kolorowych letnich stronach stojących

Read More

Życzenia z okazji Dnia Matki!

Dzień Matki! Kochanym Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia nieustającego zdrowia, samych pięknych dni, spełnienia nawet najskrytszych marzeń i niegasnącej radości. Wszystkiego najlepszego! Dostępność: Na grafice na beżowo-różowym lekko cieniowanym tle w

Read More