Projekt „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” w ramach programu EtnoPolska Edycja 2023

Nie zwalniamy tempa w działaniu! Otrzymaliśmy kolejne dofinansowanie – tym razem na trzecią już edycję projektu „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” w ramach programu EtnoPolska Edycja 2023 realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury!
Oznacza to ni mniej, ni więcej, że w wakacje zorganizujemy dla Was kolejny cykl zajęć – warsztatów, wykładów i lekcji muzealnych, które corocznie cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań z Wami!!!
Dostępność: Na grafice na zielonym tle w centralnej części umieszczono zdjęcie fragmentu stroju ludowego – wielokolorowej spódnicy w pasy łowickie wpisanej w kształt rombu. Po lewej stronie rombu białym fontem napisano: EtnoPolska Wyniki naboru.

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More