Podziękowanie dla parafian z Parafii w Drwini za zorganizowanie kiermaszu odpustowego dla Patryka i Filipa

Składamy serdeczne podziękowania dla parafian z Parafii w Drwini za zorganizowanie kiermaszu odpustowego, w trakcie którego zebrano środki na rehabilitację naszych Podopiecznych – Patryka Stycznia i Filipa Tabora.

Bardzo dziękujemy za ten dar płynący prosto z Waszych serc!

Dostępność: Na grafice na białym tle widnieje zarys czerwonego serca namalowanego za pomocą pędzla. Wewnątrz serca czerwonym fontem napisano słowo „Dziękujemy!”. Poniżej napisu umieszczono czerwono-granatowe logo fundacji Auxilium.