Życzenia z okazji Dnia Dziecka!

❤️DZIEŃ DZIECKA‼️
Wszystkim dzieciom życzymy aby uśmiech nigdy nie schodził z Waszych twarzy, a każdy dzień był wspaniałą przygodą!
Dostępność: Na zdjęciu widać szóstkę dzieci w kolorowych letnich stronach stojących na trawie i wznoszących ramiona i głowy w stronę nieba. Nad nimi umieszczono różnokolorowy napis „Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka! W prawym dolnym rogu na trawie umieszczono granatowo-czerwone logo fundacji Auxilium. Zdjęciu towarzyszy atmosfera radości i zabawy, twarze dzieci są uśmiechnięte.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym