Zapisy na lekcję w Muzeum Motyli Arthropoda i warsztaty w ramach projektu EtnoPolska 2023: „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” w dniu 12 lipca 2023 r.

Zapraszamy do zapisów na kolejne warsztaty i lekcję muzealną w cyklu spotkań z dziedzictwem kulturowym Bochni – Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli”!

Najbliższe zajęcia odbędą się już 12 lipca (w środę):

  • godz. 12.00 – lekcja w Muzeum Motyli Arthropoda w Bochni (ul. Czackiego 9)
    Formularz zapisów: http://bit.ly/43eb1Bi
    Uwaga! Tu nastąpiła zmiana godziny lekcji z godz. 14.00 na godz. 12.00.
  • godz. 16.00 – warsztaty „Motyl inspiracją dla malarstwa na szkle” w Fundacji Auxilium (ul Brzeźnicka 55D, 1 piętro)
    Formularz zapisów: http://bit.ly/46E4rHe

 

Zajęcia są BEZPŁATNE, otwarte dla wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy o zapisywanie się poprzez formularz, abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość materiałów plastycznych dla wszystkich chętnych.

Ważna informacja! W tym roku zapisujemy się na poszczególne zajęcia z tygodniowym wyprzedzeniem. Zatem wypatrujcie na naszym profilu lub stronie www kolejnych zaproszeń do zapisów.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail sylwia@auxilium-fundacja.org.pl lub telefonicznie – tel. 515 061 150

Wstęp wolny – zapraszamy!

Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium

Patron medialny: Bochnianin.pl

Projekt „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Etno Polska 2023.

Dostępność: Grafika przedstawia plakat z harmonogramem cyklu wydarzeń w ramach projektu EtnoPolska 2023. Na białym tle z prawej strony plakatu pokazany jest fragment wielokolorowego haftu łowickiego. W centralnej części plakatu granatowym fontem zapisano tekst: „Z tradycją ku nowoczesności” i poniżej czerwonym fontem tekst „Dziedzictwo Bochni Miasta Soli”. Poniżej granatowym fontem zapisano program wydarzeń. W dolnej części plakatu umieszczono logotyp organizatora i patrona medialnego projektu.

 

 

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More