Zaproszenie na wernisaż wystawy Etno Polska 2023 „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac plastycznych uczestników zajęć realizowanych w ramach projektu Etno Polska 2023 „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli”. Zaprezentowane zostaną prace przygotowane podczas warsztatów, inspirowane i nawiązujące do kultury ludowej Bocheńszczyzny.
 
Wernisaż odbędzie się 13 września o godz. 17.00 w siedzibie Fundacji Auxilium – adres: ul. Brzeźnicka 55D (I piętro) w Bochni.
 
Po zakończeniu wernisażu uczestnicy warsztatów odbiorą swoje prace.
 
Wstęp wolny.
 
Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium.
Partner medialny: Bochnianin.pl.
 
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2023.
 
Dostępność: Grafika przedstawia zaproszenie na wernisaż wystawy prac plastycznych wykonanych w ramach projektu EtnoPolska 2023. Na białym tle z prawej strony plakatu pokazany jest fragment wielokolorowego haftu łowickiego. W centralnej części plakatu granatowym fontem zapisano tekst zaproszenia. W dolnej części plakatu umieszczono logotyp donatorów, organizatora i patrona medialnego projektu.

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More