Zaproszenie na wernisaż wystawy Etno Polska 2023 „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac plastycznych uczestników zajęć realizowanych w ramach projektu Etno Polska 2023 „Z tradycją ku nowoczesności, dziedzictwo Bochni Miasta Soli”. Zaprezentowane zostaną prace przygotowane podczas warsztatów, inspirowane i nawiązujące do kultury ludowej Bocheńszczyzny.
 
Wernisaż odbędzie się 13 września o godz. 17.00 w siedzibie Fundacji Auxilium – adres: ul. Brzeźnicka 55D (I piętro) w Bochni.
 
Po zakończeniu wernisażu uczestnicy warsztatów odbiorą swoje prace.
 
Wstęp wolny.
 
Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium.
Partner medialny: Bochnianin.pl.
 
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2023.
 
Dostępność: Grafika przedstawia zaproszenie na wernisaż wystawy prac plastycznych wykonanych w ramach projektu EtnoPolska 2023. Na białym tle z prawej strony plakatu pokazany jest fragment wielokolorowego haftu łowickiego. W centralnej części plakatu granatowym fontem zapisano tekst zaproszenia. W dolnej części plakatu umieszczono logotyp donatorów, organizatora i patrona medialnego projektu.

Wesołych Świąt!

Życzymy Wam radosnych i spokojnych Świąt w gronie Najbliższych, pełnych miłości, radości oraz ciepłej rodzinnej atmosfery. Niech zbliżający się Nowy Rok przyniesie wiele radosnych chwil, realizację planów i spełnienie wszystkich

Read More