In memoriam Michaliny Pięchowej – 29 września, godz. 18.00

Serdecznie zapraszamy na kolejny wieczór wspomnień poświęcony Michalinie Pięchowej, wybitnej pedagog związanej z Bocheńszczyzną.

Spotkanie odbędzie się 29 września (piątek) o godz. 18.00 w Kuźnia Resto Bar na Plantach Salinarnych.

Zapraszamy!

Projekt dofinansowany przez Powiat Bocheński.
Patron medialny: Bochnianin.pl

Dostępność: Grafika prezentuje plakat promujący wydarzenie In Memoriam #3. Na białym tle pokazane umieszczone są żółte okręgi, w który umieszczono kolejno: informacje organizacyjne wraz z logotypem fundacji Auxilium, zdjęcie Michaliny Pięchowej, zdjęcie fragmentu obrazu jej autorstwa – gałęzi kwitnącego kasztana. Poniżej informacji o wydarzeniu w dolnej części strony prezentowane są logotypy: Powiatu Bocheńskiego, Fundacji Auxilium i Bochnianin.pl.