IV 24 h Charytatywny Bieg Górski – Bochnia/Uzbornia 31.08.2024/01.09.2024

UWAGA! Mamy dla Was wiadomość, na którą wielu z Was czekało… Otwieramy zapisy na kolejną edycję Charytatywnego 24h Biegu Górskiego w Bochni, który odbędzie się w dniach od 31.08.2024/1.09.2024!

Już po raz czwarty przygotowaliśmy dla Was bieg w stylu anglosaskim, wymagający doświadczenia i trudny technicznie. Kilometrowa pętla w Parku Rodzinnym Uzbornia prowadzić będzie w dół i w górę, w większości po ścieżkach, na których biegaczom nieustannie towarzyszyć będzie piach, błoto, wystające konary drzew, skarpy i uskoki. Sześcioosobowe drużyny przez 24 godziny pokonają około 100-200 kilometrową trasę, osiągając w tym czasie nawet 10.000 metrów przewyższenia w terenie.

W rywalizacji sportowej wygra drużyna, która przebiegnie najwięcej jednokilometrowych okrążeń w ciągu 24 godzin Z racji wymagań i poziomu trudności oraz dystansu, gwarantujemy, że każda startująca drużyna, będzie zwycięzcą.

Zapraszamy do uczestnictwa drużyny biegowe zarówno z naszego lokalnego rynku oraz z innych regionów. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników na trasie, udział w imprezie będzie mogła wziąć ograniczona liczba drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń – zatem warto zgłosić swój udział jak najszybciej.

Drużyny zainteresowane wzięciem udziału prosimy o kontakt @ ponieważ system zapisów jest w formie zamkniętej, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Tak jak dotychczas – liczymy, że zgłaszające się drużyny pozyskają dla swojego biegowego zmagania Darczyńcę, który będzie wspierał finansowo Podopiecznych Fundacji. Darowiznami mogą być m.in.:

  • przedmioty, które zostaną wykorzystane do pakietów dla zawodników,
  • przedmioty przeznaczone na licytację, która odbędzie bezpośrednio po zakończeniu biegu,
  • darowizny finansowe.

Najważniejsze informacje:

  • Start Biegu: 31 sierpnia, godzina 11.00
  • Limit czasu: 24 godziny
  • Miejsce startu: Park Rodzinny Uzbornia
  • Cel Biegu: wsparcie Podopiecznych Fundacji Auxilium.
  • Regulamin biegu: Regulamin
  • Prezentacja: 2024 – 24 GODZINNY CHARYTATYWNY BIEG GÓRSKI W BOCHNI
  • Pytania techniczne i dot. regulaminu biegu prosimy kierować do Marcina Gibały tel. 781192432 oraz Rafała Kłosowskiego tel. 513059024.

 

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Bochnia
Patron medialny: Bochnianin.pl
Projekt logo: Patryk Salamon

Dostępność: Na grafice na białym tle znajduje się okrągłe logo biegu, trzy zielone wzgórza i jasnozielona trasa, na której umieszczono białą sylwetkę biegacza. Niebo nad wzgórzami ma kolor granatowy. Dookoła biegnie napis: IV 24 H Charytatywny Bieg Górski Bochnia Uzbornia, przedzielony niebiesko czerwonymi sercami

 

Wakacje z fundacją AUXILIUM!

Zapraszamy do udziału w artystycznych warsztatach z fundacją Auxilium, nasze wydarzenia uatrakcyjnią tegoroczne wakacje! Zajęcia są BEZPŁATNE, otwarte dla wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy

Read More

Podziękowania dla KWW Reaktor B7 Inspirujemy Zmiany

    Składamy serdeczne podziękowania Komitetowi Wyborczemu Wyborców Reaktor B7 Inspirujemy Zmiany za wpłatę środków pieniężnych, które zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację naszych Podopiecznych. Dostępność: Na grafice na białym

Read More

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca!

  Drodzy Ojcowie i Tatusiowie! W dniu Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim wielu niezapomnianych chwil z rodziną. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i satysfakcję, a myśl o rodzinie

Read More