Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!

Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym tle z białymi świetlnymi refleksami na ciemnobrązowym drewnianym blacie umieszczono pleciony koszyczek w kolorze zielono-brązowym ozdobiony kwiatami w kolorze jasnoróżowym. W koszyczku leżą trzy pisanki w kolorach żółtym, błękitnym i różowym, ozdobione białymi kropkami. W górnej części grafiki umieszczono napis wykonany fontem w granatowym kolorze: „Spokojnych Świąt!”, poniżej napisu znajduje się czerwono-granatowe logo fundacji Auxilium. Całość grafiki pozostaje w pogodnym wiosennym, świątecznym klimacie.