I konkurs fundacji Auxilium

Fundacja Auxilium rozpoczyna działalność konkursową, mającą na celu rozpowszechnienie działań charytatywnych wśród dzieci i młodzieży. Konkursy organizowane będą cyklicznie oraz dotyczyć będą różnej tematyki w zależności od aktualnych świąt i wydarzeń. Nad przebiegiem poszczególnych konkursów czuwać będzie specjalnie powołana komisja.
Gorąco zachęcamy dzieci w wieku od 4 do 7 lat do wzięcia udziału w pierwszym organizowanym przez nas konkursie na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową” wykonaną dowolną techniką plastyczną. Terminy nadsyłania prac, nagrody – a są bardzo cenne, oraz inne niezbędne informacje zawarte są w Regulaminie konkursu.
Zapraszamy.

Regulamin konkursu1

Zobacz fotorelację

1 konkurs fundacji Auxilium
1 konkurs fundacji Auxilium

[fbalbum url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.672113216239302.1073741838.254526954664599&type=3″]

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More