Koncert charytatywny dla podopiecznych funndacji Auxilium – 27.12.2014 – Oratorium Św. Kingi w Bochni

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny dla podopiecznych fundacji Auxilium w Bochni czyli: Krystiana Bergera, Asi Bobek i Marcina Trybuła w trakcie koncertu będzie również zorganizowany kiermasz dla Filipa Tabora (2,5 lat) który urodził się bez oznak życia i z 0 ilością pkt. w skali Abgar. Obecnie jest na etapie wypowiadania pojedynczych słów i nauki chodzenia. Wszystkie postępy są postępem rehabilitacji, determinacji rodziców oraz pomocy osób wspierających finansowo tą rodzinę.

W koncercie 27.12.204 o godz. 18.00 w Oratorium Św. Kingi w Bochni wystąpią cieszące się bardzo dużą popularnością zespoły : 4 Szmery, Latające Talerze, Pora Wiatru oraz Marek Piekarczyk z zespołem.

Kup cegiełkę i przyjdź na koncert!!!

Koncert charytatywny fundacji Auxilium 27.12.2014
Koncert charytatywny fundacji Auxilium 27.12.2014


Skany oświadczenia matki Filipa co do zebranych kwot na koncercie:

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More