Program Stypendialny Fundacji AUXILIUM

Program Stypendialny Fundacji AUXILIUM – ostatnie dni naboru zgłoszeń!!!

Już za niespełna tydzień (31 marca 2015r. o godz. 15.00) Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM zakończy ogłoszony 27 grudnia 2014 roku nabór kandydatów do Programu Stypendialnego Fundacji.
Zachęcamy serdecznie do wysyłania zgłoszeń (wypełnione i podpisane karty zgłoszeniowe wraz z załącznikami) na adres: stypendia.auxilium@wp.pl. Zapraszamy wszystkie osoby, które wyróżniają się osiągnięciami w dziedzinie kultury, nauki, sportu, lub w innych dziedzinach. Wszystkie informacje niezbędne dla potencjalnych kandydatów oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w Regulaminie Programu Stypendialnego (poniżej zdjęcia).
Komisja Stypendialna nie później niż w ciągu sześćdziesięciu dni od daty zamknięcia naboru dokona wyboru osoby lub osób, które otrzymają jednorazowe stypendium.

Stypendium Fundacji AUXILIUM fundowane jest przez darczyńców:

  • WERNER KENKEL
  • Body&Soul Piotr Dźwigaj
  • NOVUM BHP Consulting
  • FPH Michałek Wiesław Wnęk

Zapraszamy!

plakat auxilium stypendium
plakat auxilium stypendium

Pliki do pobrania:

ogłoszenie – nabór do Programu Stypendialnego Fundacji AUXILIUM – DOC

Regulamin Komisji Stypendialnej do ogłoszenia – DOC

Regulamin Komisji Stypendialnej do ogłoszenia – PDF

Wniosek-karta zgłoszeniowa – DOC

Wniosek-karta zgłoszeniowa – PDF

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More