Dorotka Botkowska podopieczną Fundacji Auxilium

alior bankKochani, dopełniamy formalności by na wniosek rodziny Dorotki Botkowskiej przyjąć Dorotkę do grona naszych podopiecznych. Już od dziś wszystkie ręce na pokład i działamy! Kwota, jakiej potrzebuje Dorotka by sfinalizować wszelkie płatności związane z leczeniem, jest tak absurdalnie ogromna, że po prostu nie mieści się nam w głowie. Macie wielkie serca, pomagacie każdemu naszemu podopiecznemu, teraz kolej na Dorotkę. Mała wojowniczka walczy dzielnie o swoje zdrowie, my postarajmy się pomóc jej i jej rodzinie zabezpieczyć koszty leczenia, które kosztuje majątek i niestety nie podlega refundacji. Dorotka jest już bardzo zmęczona. Sprawmy by poczuła, że jesteśmy obok niej i walczymy razem z nią. W imieniu Dorotki i jej rodziny dziękujemy za każdą złotówkę. W najbliższym czasie odbędą się 2 imprezy, podczas których przeprowadzimy zbiórkę dla Dorotki: 5 czerwca Borek Rally w Borzęcinie (przygotowany przez Mocno Zakręceni) i Charytatywny Spektakl KOPCIUSZEK w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia (spektakl dotowany ze środków Gminy Miasta Bochnia, przygotowany przez Dance&Fitness House Agata Nizioł, Ula Węgrzyn). Bądźcie tam z nami. Bądźcie z Dorotką.
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i młodzieży AUXILIUM uruchomiła subkonto Dorotki Botkowskiej w Alior Banku: 61 2490 0005 0000 4600 7068 0803.

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More