Program stypendialny – ostatnie 2 tygodnie na przesyłanie zgłoszeń

plakat auxilium stypendium_krzywe A3 drukFundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM przypomina, że za dwa tygodnie, 30 maja 2016 r. o godz. 15:00, upływa termin wysyłania zgłoszeń kandydatów do Programu Stypendialnego Fundacji.

Do udziału w Programie Stypendialnym zapraszamy wszystkie osoby, które wyróżniają się osiągnięciami w dziedzinie kultury, nauki, sportu, lub w innych dziedzinach. Wszystkie informacje niezbędne dla potencjalnych kandydatów oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w Regulaminie Programu Stypendialnego (PDF do pobrania znajduje się tu: http://www.auxilium-fundacja.org.pl/kolejna-edycja-programu-stypendialnego-nabor-zgloszen).

Wypełnione i podpisane Karty zgłoszeniowe wraz z załącznikami należy wysłać na adres: stypendia.auxilium@wp.pl.

Komisja Stypendialna nie później niż w ciągu sześćdziesięciu dni od daty zamknięcia naboru dokona wyboru osoby lub osób, które otrzymają jednorazowe stypendium.

Stypendium Fundacji AUXILIUM fundowane jest przez darczyńców: 

WERNER KENKEL 

Body&Soul Piotr Dźwigaj

NOVUM BHP Consulting

FPH Michałek Wiesław Wnęk

DELSA INVEST Maciej Sądel

Adam Korta

Bogusław Dźwigaj

Daniel Sroka

Zapraszamy!

 

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More