Włączamy się do akcji: Pomagam bo lubię!

baner nr 9Fundacja Auxilium włączyła się do projektu „Pomagam bo lubię”. To ogólnopolska kampania stworzona z myślą o wszystkich potrzebujących, zarówno dzieciach jak i dorosłych. W obecnych czasach tak mocno rozwiniętej cywilizacji ludzie coraz bardziej oddalają się od siebie i stają coraz mniej wrażliwi na krzywdę innych. Przy okazji tej akcji chcemy obudzić we wszystkich poczucie empatii i zwrócić uwagę na wszystkich cierpiących z powodu niedożywienia, biedy, trudnej sytuacji życiowej, niejednokrotnie pokrzywdzonych przez przemoc w rodzinie. Pomoc chcemy nieść również ludziom przewlekle chorym, cierpiącym nie tylko z powodu swoich dolegliwości ale również z powodu braku akceptacji ich choroby przez społeczeństwo. Chcemy dać także szansę na rozwój i edukację dzieci oraz spełnianie ich marzeń.

Zapraszamy wszystkich ludzi o wielkich sercach do włączenia się do tego projektu – wszelki informacje znajdują się w linkach poniżej:
 
https://mojakampania.pl/fundacja-auxilium/w-pogoni-za-miloscia-2016.html
 
https://mojakampania.pl/fundacja-auxilium/w-pogoni-za-miloscia-serce.html

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More