Run for Tosia! 16 czerwca – krakowskie Błonia

run

Sportowe wydarzenie dla naszej Tosi – bierzcie udział, warto pomagać!

Organizator JCI Kraków
https://www.facebook.com/jci.krakow.k2/

Drodzy Biegacze i wszyscy Aktywni!
Powracamy z IV edycją RUN FOR! Chcemy po raz kolejny spotkać się w dobrym towarzystwie ludzi pozytywnie nastawionych, by w atmosferze przyjaźni i wzajemnej życzliwości nabrać trochę kondycji przed urlopem, a jednocześnie pomóc kolejnej osobie!

Jak dotąd biegliśmy już dla dziewczyn i chłopaka. Tym razem, dystans 5 KM STYLEM DOWOLNYM spod kamienia papieskiego, pobiegniemy dla maluszka – 2 letniej Tosi Pióro z Krakowa.

Tosia cierpi na Fibrodysplasia ossificans progressiva (FOP), co oznacza, że stopniowo poszczególne mięśnie oraz ścięgna puchną i zamieniają się w tkankę kostną, bezlitośnie ograniczając jej ruchy. Tosia może przestać chodzić, a ideą RUN FOR – jest stawianie na nogi, dlatego pomóżmy jej utrzymać tę cenną (i jakże przyjemną) umiejętność! (więcej o Tosi: https://www.facebook.com/POMOCDLATOSI/info/?tab=page_info)

Przy tak skomplikowanych schorzeniach potrzebne jest wszystko od lekarstw i pojedynczych konsultacji lekarskich aż po turnusy rehabilitacyjne – nasza pomoc będzie realna i konkretna.

Pokażmy, że jest w nas wielka siła i energia, radość życia i empatia dla osób z sąsiedztwa. Pogiegniijmy radośnie 16 czerwca, więcej informacji wkrótce! Do zobaczenia!

Wspomnienia wcześniejszych edycji:
I RUN FOR BEATA, https://www.facebook.com/events/213653115453758/
II RUN FOR KRZYSIEK, https://www.facebook.com/events/672608492811278/
III RUN FOR VERONIKA, https://www.facebook.com/events/1603584793193232/

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More