Dla Ali i Hani – biegowy projekt Marcina Gibały i firmy PMT Sp. z.o.o z Krakowa! Dziękujemy!

W 2018 roku Fundacja Auxilium rozpoczyna nowy projekt, z nowym Darczyńcą, dzięki któremu podopieczne Hania i Ala przebiegną setki kilometrów. Na razie tylko ich wizerunek, ale najważniejsze, że dzięki temu otrzymają biegową darowiznę za każdy przebiegnięty kilometr.

Do akcji został zaproszony Marcin Gibała – Dyrektor tegorocznego Biegu o Pierścień św. Kingi, który w specjalnie zaprojektowanej koszulce będzie biegał na oficjalnych zawodach biegowych w Polsce.

I najważniejsze – za każdy przebiegnięty kilometr Marcina w ukończonym zaplanowanym biegu, Darczyńca będzie zasilał darowizną konto Hani i Ali.

Ta szczególna forma pomagania przez bieganie ma trwać cały przyszły rok. Marcin będzie uczestniczył głównie w biegach górskich, niektóre z nich to dystanse ultra. Pierwszy start zaplanowany jest na 7 stycznia na Festiwalu Biegów Górskich w Krakowie. Potem już w każdym miesiącu będzie kontynuował swoje  starty w jednym lub dwóch zawodach biegowych w miesiącu. Wizerunek Hani i Ali będzie uczestnikiem wspaniałych górskich klimatów od Cisnej w Bieszczadach do Ustronia w Beskidzie Śląskim.

Darczyńcą  jest firma PMT Sp. z.o.o z Krakowa, której  przedstawicielem jest Prezes Dariusz Parda.

Firma jest dystrybutorem sprzętu medycznego renomowanych producentów z całego świata. Wśród firm oraz odbiorców, z którymi firma PMT Sp. z o.o. współpracuje jest postrzegana jako wiarygodny i solidny partner. Klientami firmy są apteki, sklepy medyczne, hurtownie farmaceutyczne, przychodnie zdrowia, szpitale oraz odbiorcy indywidualni.

Na koszulce biegowej obok wizerunków Hani i Ali – głównych bohaterów akcji, chcemy również wyróżnić produkty, które są firmowane przez Darczyńcę :

– SanVi –  producent suplementu Witaminy D3

– EyeVi – suplement diety w formie miękkich, żelatynowych kapsułek, które wspomagają nasz organizm m.in. do utrzymania prawidłowego widzenia, zawiera witaminę E, B1, B2, B5, Cynk, Mangan, Miedź oraz Foliany,

Trzymajcie proszę kciuki za powodzenia całej akcji i mamy nadzieję, że znajdziemy naśladowców podobnych projektów.

 

  

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More