Bocheńskie Spotkanie Wigilijne oraz Świąteczna Loteria Charytatywna Ochronki – niedziela, 17 grudnia, Rynek w Bochni-zapraszamy w imieniu Ochronki!

To już w najbliższą niedzielę 17 grudnia od 9:00 (Rynek w Bochni)! Udostępniamy i zapraszamy w imieniu Miejskiego Centrum Dzieci i Młodzieży OCHRONKA. W miłej atmosferze, klimacie nadchodzących Świąt przy dźwiękach muzyki możesz zrobić prezent sobie (każdy los zakupiony podczas Świątecznej Loterii Charytatywnej wygrywa!) i tym samym wesprzeć dwie podopieczne naszej fundacji – Darię i Nadię Juszczyk! Organizatorzy przewidzieli mnóstwo wspaniałych atrakcji. Zapraszamy i z góry dziękujemy za Wasz udział! Pomagajmy razem!

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More