Zimowy Koncert Charytatywny – 29 grudnia 2017 – ZAPRASZAMY!

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM zaprasza na Zimowy Koncert Charytatywny, który odbędzie się dnia 29 grudnia 2017 roku, o godzinie 18:00 w Oratorium Św. Kingi. Podczas koncertu wystąpią: Poust, Red Mellow feat. Marcin Jajkiewicz, Mateusz Ziółko. Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka publiczna i licytacja na rzecz 25 podopiecznych wspieranych przez Fundację.

Patronem koncertu jest firma Werner Kenkel, koncert wspierają firmy Stalprodukt SA oraz Galeria Rondo. Za udostępnienie sali koncertowej dziękujemy księdzu proboszczowi Parafii Św. Mikołaja. Patronat medialny objął bochnianin.pl. Wstęp wolny. ZAPRASZAMY!

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM działa na terenie Bochni i okolic od roku 2012. Na przestrzeni 5 lat liczba podopiecznych stale wzrastała, w tej chwili pod opieką fundacji jest już 25 osób. W roku 2014 fundacja zyskała status Organizacji Pożytku Publicznego, od tego momentu ma możliwość prowadzenia zbiórki 1%. Pomoc podopiecznym możliwa jest dzięki wpłatom z 1% podatku, darowiznom prywatnych przedsiębiorców, datkom od osób prywatnych. Fundację prowadzą wolontariusze.

 

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More