Rozliczenie roku 2018 – Fundacja Auxilium

Kochani – 15 lipca – krańcowa data złożenie wszelkich sprawozdań, które zobowiązana jest przygotować Fundacja. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniami, poniżej linki, gdzie można je znaleźć. 

– sprawozdanie merytoryczne za rok 2018 (na stronie www.www.auxilium-fundacja.org.pl, w zakładce „sprawozdania”): http://www.auxilium-fundacja.org.pl/wp-content/uploads/2019/07/Sprawozdanie-merytoryczne-za-rok-2018.pdf

– Sprawozdanie finansowe za rok 2018 (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa, na stronie www.www.auxilium-fundacja.org.pl, w zakładce „sprawozdania”):

http://www.auxilium-fundacja.org.pl/wp-content/uploads/2019/07/Sprawozdanie-finansowe-za-rok-2018.pdf

– sprawozdania w Ministerstwie Sprawiedliwości – Krajowy Rejestr Sądowy https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df (dostępne po podaniu w wyszukiwarce KRS 0000410419)

– sprawozdanie rozliczające zbiórkę publiczną – Ministerstwo Cyfryzacji (www.zbiorki.gov.pl – po wprowadzeniu nr zbiórki 2015/316/OR)

– sprawozdanie rozliczające wydatkowanie pieniędzy ze zbiórki publicznej – Ministerstwo Cyfryzacji (www.zbiorki.gov.pl – po wprowadzeniu nr zbiórki 2015/316/OR)

– sprawozdanie Organizacji Pożytku Publicznego w Narodowym Instytucie Wolności, ze środków zgromadzonych i wydatkowanych z 1%: https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl (dostępne po podaniu w wyszukiwarce KRS 0000410419)

Dziękujemy za każdy grosz, każdą złotówkę. Wszystkie rozliczyliśmy i ciesząc się z dobrego wyniku finansowego za rok 2018 możemy ze spokojem działać w roku 2019. To wszystko dzięki Wam! Dziękujemy!

Radosnych Świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz dzieciom i Młodzieży AUXILIUM życzy wszystkim Podopiecznym, Wolontariuszom oraz Przyjaciołom Fundacji RADOSNYCH ŚWIĄT!

Read More

SERCA DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI AUXILIUM

Akcja „Serca dla podopiecznych fundacji Auxilium” to projekt realizowany przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM, we wsparciu Firm oraz Darczyńców prywatnych. Pomysł zrodził się w listopadzie

Read More