ZAPISY: Charytatywny 24h Bieg Górski w Bochni – 18/19 września 2021 r.

 

Nowy projekt charytatywno-biegowy Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium, zrodził się z potrzeby realizacji działania charytatywnego i koniecznością dopasowania zaleceń organizacyjnych do aktualnie obowiązujących obostrzeń.

Bieg o pierścień Św. Kingi ponownie odłożyliśmy na „lepsze czasy”. Nie chcemy ryzykować skasowania kolejnej edycji, nie potrafimy przewidzieć sytuacji, postanowiliśmy zrealizować plan, który od jakiegoś czasu „chodził nam po głowach”.

Bieg górski w mieście bez gór. Czy to możliwe? Okazuje się, że tak.

Zaplanowaliśmy trasę, przy pokonaniu której maksymalnie sześcioosobowe drużyny przez 24 godziny pokonają około 100-200 kilometrową trasę, osiągając w tym czasie 10000 metrów przewyższenia w terenie.

Bieg w stylu anglosaskim, wymagający doświadczenia w tego typu biegach, trudny technicznie. Kilometrowa pętla w Parku Rodzinnym Uzbornia, prowadzi w dół i w górę, w większości po ścieżkach, na których biegaczom nieustannie towarzyszyć będzie piach, błoto, wystające konary drzew, skarpy i uskoki.

W rywalizacji sportowej wygra ta drużyna, która przebiegnie najdłuższy dystans w ciągu 24 godzin. Z racji wymagań i poziomu trudności oraz dystansu, gwarantujemy, że każda startująca drużyna, będzie zwycięzcą.

Zapraszamy do uczestnictwa drużyny biegowe z naszego lokalnego rynku, ale nie tylko. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników na trasie, udział w imprezie będzie mogła wziąć tylko ograniczona liczba drużyn. Uczestnik biegu musi mieć ukończone 18 lat.

W zawodach będzie mogło wziąć udział 12 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń).

Każda drużyna wspierana będzie przez Darczyńcę, który za każdy pokonany przez drużynę kilometr, przekaże darowiznę na rzecz wsparcia podopiecznych Fundacji Auxillium.

O wsparcie zwróciliśmy się do Darczyńców, którzy będą mogli wspierać swoją drużynę w rywalizacji charytatywnej i przekażą darowizny na rzecz podopiecznych fundacji Auxilium.

To pierwsze tego typu wydarzenie sportowe w Bochni, dlatego tym bardzie zachęcamy, aby mieć swój osobisty udział w tworzeniu kolejnej biegowej przygody po wspaniałych terenach Bochni.

Termin Biegu:

Start 18 września, godzina 11.00

Limit czasu: 24 godziny

Miejsce startu: Park Rodzinny Uzbornia – Amfiteatr

Cel Biegu – wsparcie podopiecznych Fundacji Auxilium.

Zapisy: biuro@auxilium-fundacja.org.pl (prosimy o przesłanie nazwy drużyny, adresu e-mail i nr kontaktowego.)

Organizatorzy czekają na zgłoszenia, listy startowe zamknięte zostaną 30 czerwca o północy.

Regulamin:

Regulamin_Uzbornia

Sprawozdawczość za rok 2023

Kochani – właśnie złożyliśmy ostatnie sprawozdanie za rok 2023! Sprawozdania można przeglądać zarówno na naszej stronie internetowej (www.auxilium-fundacja.org.pl/ogloszenia), jak i na portalach sprawozdawczych. • NIW – sprawozdanie OPP https://tiny.pl/dd5bw •

Read More

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Fundacja AUXILIUM!   Dostępność: Na grafice na rozmytym zielonym

Read More